خودرو خارجی

خودرو هامر(Hummer)

خودرو هامر(Hummer)

موسس

تاسیس کشور
ای ام جنرال ۱۹۸۳

آمریکا

 به نقل از پایگاه خبری نیکبخت خودرو ، هامر یک برند کامیون و خودروهای اس‌ یو وی آمریکایی است که در مالکیت جی‌ ام‌ سی جنرال موتورز می‌باشد. نمونه‌های نظامی این خودرو با نام هاموی به‌طور گسترده توسط ارتش ایالات متحده به کارگرفته می‌شوند. از نمونه‌های غیر نظامی این خودرو می‌توان هامر اچ۱ (اس یو وی بزرگ و نمونه غیرنظامی هاموی.)، هامر اچ۲ (کوچکتر از اچ۱ ولی باز هم در کلاس اس یو وی‌های بزرگ قرار می‌گیرد.)، هامر اچ۲ سات (به صورت وانت) و هامر اچ۳ (اس یو وی سایز متوسط) را نام برد که نمونه غیرنظامی دو مدل نخست در زمره خودروهای لوکس قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

همچنین شرکت‌ های دیگری اقدام به ساخت لیموزین‌ های بسیار بزرگی بر پایه این مدل‌ها بخصوص هامر اچ۲ کرده‌اند. در تابستان ۲۰۰۸ شرکت تاتاموتورز هندوستان در پی خرید لندرور و جگوار از شرکت فورد با شرکت جنرال موتورز برای خرید هامر وارد مذاکره شد. در نهایت در پی ورشکستی جنرال‌ موتورز در جون ۲۰۰۹، شرکت چینی تنگژونگ هامر را خریداری کرد ولی بنابر اعلام این شرکت مقر هامر در آمریکا باقی خواهند ماند و هامر همچنان به عنوان یک خودروی آمریکایی تولید خواهد شد. در سال ۲۰۱۰ این شرکت منحل و اکنون تنها به‌عنوان برند زیرمجموعه جی‌ام‌سی فعال است.

مجموعه ی نیکبخت خودرو در تلاش است در زمینه ی خرید و فروش خودرو، به بهترین شکل و سریع ترین حالت ممکن و در کمترین زمان به شما عزیزان خدمات ارائه  کند، یکی از افتخارات این مجموعه فروش فوری خودرو شما عزیزان در کمترین زمان ممکن است، شما می توانید برای دریافت قیمت خودروی کارکرده خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و اگر قصد فروش فوری خودروی خود را در کسری از زمان دارید به بخش خرید و فروش در سایت ما مراجعه کنید. نیکبخت خودرو سایتی قابل اعتماد برای خرید و یا فروش خودرو می باشد، شما عزیزان فروشنده با اطمینان کامل و خاطری آسوده با ما تجربه ی جدیدی از فروش فوری خودرو خواهید داشت.

مطالعه بیشتر  معرفی انواع ماشین بیوک قدیمی و جدید

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن