سوالات متداول

سوالات متداول

بله، به دلایل مختلف از قبیل شرایط فیزیکی خودروها، وضعیت بازار و طولانی بودن زمان کارشناسی خودروهای مدل پایین، تنها اقدام به خرید مواردی می‌کند که در لیست خودروهای صفحه اول وب سایت قابل انتخاب هستندنکته: لازم به ذکر است تمام خودروهای مدل ۱۳۹۰ به قبل در لیست خرید این شرکت قرار نمی‌گیرند.

۱.خودرو نباید تحت رهن شرکت‌های لیزینگ باشد.

۲.حضور مالک ماشین به همراه کلیه مدارک الزامی است.

۳.ماشین باید در زمان مراجعه کاملا تمیز باشد.

۴.فروشنده باید برگه استعلام تخلفات رانندگی تسویه شده (به‌روز) خودرو را همراه داشته باشد.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۹ و پنجشنبه‌ها از ۹ تا ۱۶ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز خود هستند.

این شرکت وجه فروش خودرو را به‌صورت آنی و در قالب چک روز به فروشندگان پرداخت خواهد کرد.

پس از حضور مشتری تمامی مراحل فروش ماشین از قبیل تایید عدم وجود مشکل خاصی در خودرو توسط کارشناسان، احراز هویت مالک، بررسی مدارک و مراحل نقل و انتقال تنها نهایتا نیم روز زمان خواهد برد.

ما خودرو‌ها را بر اساس مشخصات، میزان سلامت آن و وضعیت روز بازار قیمت گذاری می‌کنیم. سعی ما بر این است که منصفانه‌ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهیم. همچنین قیمت‌های ارائه شده به مشتریان عزیز کمی پایین‌تر از قیمت مصرف کننده و بالاتر از سایر واسطه های بازار است.

با رزرو نوبت از طریق سامانه تلفنی ، زمانی برای کارشناسی و مذاکره بابت قیمت در محل شعب شرکت به شما ا ختصاص داده می‌شود. (نگران ازدحام موجود در مراکز خرید و فروش نباشید)

شما با یک شرکت حقوقی ثبت‌ شده معامله می‌کنید و در نتیجه، دیگر نگران مزاحمت و کلاهبرداری توسط برخی افراد سودجو نخواهید بود.

خودرو شما به طور تخصصی و دقیق با بررسی ۱۵۵ مورد، تحت کارشناسی قرار خواهد گرفت و پس از آن با دقت قیمت‌گذاری خواهد شد.

شما می‌توانید در زمانی کوتاه قیمت پیشنهادی جهت فروش خودرو مورد نظر را دریافت کرده و در صورت تمایل آن را بفروشید.

در صورت توافق و تایید قیمت از جانب شما، ماشین شما را به صورت نقدی و آنی خریداری می‌کند.

تمام مراحل فروش خودرو (از اعلام تمایل شما به فروش تا طی‌شدن فرآیندهای حقوقی) در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

برای فروش خودرو ، شما موظف به پرداخت هیچ هزینه‌ای جهت نشر آگهی و دیده‌ شدن آن در سامانه نیستید.

شما با یک شرکت حقوقی ثبت شده معامله می‌کنید.

شما دیگر نگران مزاحمت‌های وقت و بی‌وقت تلفنی و حتی مزاحمت‌های حضوری خریداران نخواهید بود.

شما می‌توانید در زمانی کوتاه ماشینتان را بفروشید.

خودرو شما در شعب مشخص شده شرکت (نه محل مسکونی شما) مورد کارشناسی قرار می‌گیرد و در نتیجه این موضوع شما را از مخاطرات احتمالی ورود افراد ناشناس به محل زندگی‌تان دور می‌کند.

در صورت توافق و تایید قیمت از جانب شما، ماشین شما را به صورت نقدی و آنی خریداری می‌کند.

خودرو شما به طور تخصصی و دقیق با بررسی ۱۵۵ مورد، تحت کارشناسی قرار خواهد گرفت و پس از آن با دقت قیمت‌گذاری خواهد شد. در نتیجه شما دیگر نگران به‌وجود آمدن کدورت‌های احتمالی همچون واگذاری خودرو معیوب به آشنای خود نخواهید بود.

تمام مراحل فروش خودرو (از اعلام تمایل شما به فروش تا طی‌شدن فرآیندهای حقوقی) دو الی سه ساعت زمان شما را خواهد گرفت. همچنین تمامی مراحل واگذاری خودرو در یک محل انجام خواهد شد و دیگر به ایستادن در صف‌های طولانی بانک‌ها جهت پرداختی‌های نقل و انتقال، یافتن یک دفترخانه خلوت جهت امور حقوقی و مراجعه به تعمیرگاه‌های مختلف جهت کارشناسی نیازی نیست.

در صورت توافق و تایید قیمت از جانب شما، ماشین شما را به صورت نقدی و آنی خریداری می‌کند. همچنین شما را از نگرانی‌های احتمالی و قرار گرفتن در موقعیت رودربایستی بابت پیگیری شیوه پرداخت مبلغ آن توسط بستگان و آشنایانتان رها می‌کند.

خیر، فروشنده خودرو جهت کارشناسی آن بایستی با مدارک به یکی از شعب مراجعه نماید تا کارشناسان ما پس از بررسی دقیق خودرو، ارزش نهایی آن را به وی اعلام کنند .

خیر،‌ تمام فرآیند کاری در محل شعب این شرکت انجام می‌شود تا این امکان برای همکاران ما فراهم شود تا تمام خدمات مربوط به فروش خودرو از قبیل کارشناسی، قیمت‌گذاری، مسائل مربوط به انتقال سند و دریافت چک نقدی را به صورت یک‌جا و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما ارائه کنند.

خیر، کارشناسی به عنوان بخشی از فرآیند فروش ماشین محسوب می‌شود و کاملا رایگان است.