تماس با ما

تهران، خیابان شریعتی، تقاطق خیابان وحید دستگردی(ظفر)، برج نگین ظفر، طبقه ۹، واحد ۱۹

شماره تماس:۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

۰۹۱۲۱۷۶۷۹۳۳

تهران، دهکده المپیک، زیبادشت بالا، نبش گلستان یکم، پلاک ۲۴

شماره تماس:۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

۰۲۱۴۴۷۳۳۸۹۰

۰۹۱۲۱۷۶۷۹۳۳

info@nikbakhtkhodro.com
sales@nikbakhtkhodro.com

تماس با نیکبخت خودرو

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

نیکبخت خودرو شرکتی فعال در زمینه فروش فوری خودروهای کارکرده در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. همکاران متخصص ما در این شرکت، طیف متنوعی از خودروهای بازار را تنها با یک‌بار مراجعه فروشنده به یکی از شعب به فروش می‌رسانند. این شرکت به‌عنوان مرجعی مطمئن و پشتیبان با استفاده از بروزترین تکنولوژی‌های دنیا، فرآیند فروش خودرو را سریع‌تر، امن‌تر و شفاف‌تر از آنچه تاکنون تجربه کرده‌اید، انجام می‌دهد.

نیکبخت خودرو به عنوان ارائه‌ دهنده جدیدترین و مطمئن‌ترین سبک معاملات خودرو، سعی دارد تا در بازار متلاطم و پرحاشیه موجود با جلب اعتماد شما به ساده‌ترین، سریع‌ترین و امن‌ترین شرکت فروش خودروهای کارکرده کشور تبدیل شود. فروش خودرو به شیوه‌های سنتی ممکن است، مشکلات و سختی‌های فراوانی را برای شما به همراه داشته باشد؛ تا جایی که معامله خودرو از این طریق به فرآیندی پردردسر، وقت‌گیر و از همه مهم‌تر نامطمئن تبدیل شود.

ما در نیکبخت خودرو سعی داریم با تکیه بر دانش فنی، کادر مجرب و سبک منحصر به فرد، مشکلات مربوط به معاملات خودروهای کارکرده باسایر روش‌ها را تا حد چشمگیری کاهش داده تا وسیله نقلیه شما در کمترین و سریع‌ترین زمان ممکن به فروش برسد.