اخبار و رویداد ها

تولید ۴۰ هزار هایما یکی از اهداف ایران خودرو خراسان در ۱۴۰۱

مدیرعامل ایران خودرو خراسان اعلام کرد که این شرکت قصد دارد در سال ۱۴۰۱، ۱۵۷ هزار دستگاه خودرو تولید کند که از این تعداد ۵۰هزار دستگاه به خودروهای شاسی بلند هایما S۷ و S۵ و دو محصول جدید ۸S و ۷X اختصاص می یابد.

مجله ماشین نیکبخت خودرو

بیژن زاهدی‌فرد گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق اهداف سال جاری گروه صنعتی ایران خودرو، روند افزایش تیراژ همراه با ارتقای کیفیت محصولات در شرکت ایران خودرو خراسان از ابتدای خردادماه آغاز شده است.به گفته وی از ابتدای خرداد ماه تولید خودروهای ناقص متوقف شده و هیچ خودروی کسری دار در این شرکت تولید نمی شود.

وی افزود: گروه صنعتی ایران خودرو در جهت محقق شدن دو رویکرد افزایش تیراژ و ارتقای کیفیت محصولات اقدام به اجرای این برنامه می کند و برهمین اساس، تیراژ تولید از ابتدای امسال تا روزهای پایانی خردادماه نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل رشد ۱۰ درصدی داشته است.
زاهدی‌فرد افزود: در هفته ابتدایی خردادماه در راستای افزایش ظرفیت تولید، جذب بیش از ۱۴۰ نفر نیروی کار جدید متناسب با افزایش ظرفیت تولید در برنامه‌های سال جاری شرکت قرار گرفته است.

مدیرعامل ایران خودرو خراسان در رابطه با بهبود کیفیت محصولات اظهار کرد که طرح جامع تحول کیفیت که براساس راهبرد کلان گروه صنعتی ایران‌خودرو در قالب کتابچه برنامه‌های بهبود کیفیت تدوین شده، در دستور کار شرکت ایران خودرو خراسان قرار گرفته است.

مطالعه بیشتر  ایران خودرو و آغاز دو طرح فروش فوری و فروش فوق العاده + قیمت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *