خودرو ایرانی

خودرو آریسان

وانت اریسان

موسس

تاسیس کشور
ایران خودرو ۱۳۹۳

ایران

به نقل از پایگاه خبری نیکبخت خودرو ، وانت آریسان خودرویی از نوع وانت و محصول شرکت ایران خودرو است. این خودرو با موتور روآ  محور عقب بوده و با موتور ۴۰۵ محور جلو می باشد  وانت آریسان را به نوعی باید جزو نوادگان وانت‌ پیکان بدانیم که البته قوی‌ تر و زیباتر و به‌ روزتر شده است. زمانی جزو بهترین گزینه‌ های  پیکاپ‌های اقتصادی محسوب می‌شد که البته با این وضعیت افزایش قیمت‌ ها مشخص نیست بتوان چنین ادعایی را درست دانست یا نه.

نوشته های مشابه

اما به هر حال برای کسانی که می‌خواهند یک وانت خوب و سر پا برای مصارف اقتصادی و حرفه‌ای بخرند، گزینه مناسبی است. نزدیک به ۷۵۰ کیلوگرم قدرت حمل بار داشته و پلتفرم مناسبی هم دارد. این پیکاپ، در واقع تقویت شده و به روز شده وانت‌ های باردو هستند. باردو هم تقویت شده و به روز شده وانت‌ پیکان بود. نسخه‌ های صفر آن گازسوز بوده و طراحی مناسبی هم دارد. ترکیبی از پژو و پیکاپ موتور پایه گازسوز این خودرو حجم ۱.۷ لیتری داشته و به واسطه جا گرفتن زیر کفی اتاق بار فضای بیشتری برای جابجایی در اختیار کاربر می‌گذارد. ضمن این‌که حجم جابه‌جایی بار آن ۳۰۰ کیلوگرم بیشتر از باردو است.

ایران‌ خودرو که به شدت از برند خودرو و اتومبیل‌ های آن بهره‌ برداری کرده بود نمی‌خواست به راحتی از آن دل بکند. به همین دلیل تولید پیکان ‌وانت‌ها را هم در دستور کار خود قرار داد. خودرو هایی که تا سال ۱۳۹۳ تولید می‌شدند جالب این‌که خود پیکان در سال ۱۳۸۴ بود که دیگر توقف تولید خورد. یک نکته دیگر در این میان وجود دارد؛ اینکه تولید وانت‌ بارهای اولیه پیکان تا سال ۱۳۹۰ ادامه داشت. تا این‌ که ایران خودرو ناچار شد به انتقادهای وارده به آن واکنش نشان داده و امکاناتی چون ترمز و ایربگ و…را به آن اضافه کند.

مجموعه ی نیکبخت خودرو در تلاش است در زمینه ی خرید و فروش خودرو، به بهترین شکل و سریع ترین حالت ممکن و در کمترین زمان به شما عزیزان خدمات ارائه  کند، یکی از افتخارات این مجموعه فروش فوری خودرو شما عزیزان در کمترین زمان ممکن است، شما می توانید برای دریافت قیمت خودروی کارکرده خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و اگر قصد فروش فوری خودروی خود را در کسری از زمان دارید به بخش خرید و فروش در سایت ما مراجعه کنید. نیکبخت خودرو سایتی قابل اعتماد برای خرید و یا فروش خودرو می باشد، شما عزیزان فروشنده با اطمینان کامل و خاطری آسوده با ما تجربه ی جدیدی از فروش فوری خودرو خواهید داشت.

مطالعه بیشتر  خودرو ساینا

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن