خودرو خارجی

آشنایی کامل با ماشین پاژن + خرید و فروش و قیمت آن

پایگاه خبری نیکبخت خودرو ، پاژن یک خودروی شاسی بلند بیابانی (off-road) دو دیفرانسیل است که در ایران توسط شرکت سهامی صنعتی تولیدی مرتب (شرکت خودروسازی مرتب) ساخته می‌شود. پاژن در اصل کپی خودروی [لندرور دیفندر] (Land Rover Defender) است که از سال‌ های بعد از جنگ جهانی دوم در بریتانیا تولید می‌شود. خودرو لندرور یا همان پاژن یکی از محبوبترین خودروها جهت آفرود بین حرفه ای های این رشته در سراسر دنیا است.

برای آن کاربردهای متفاوتی در نظر گرفته شده‌ است، علاوه بر کاربردهای تجاری مانند آمبولانس، خودرو عملیات، آتش نشانی و … کاربردهای شهری نیز دارد و چنانچه به سایت اصلی شرکت لندرور مراجعه کنید کابردهای متفاوتی از این محصول را خواهید دید، البته این خودرو در کشور سازنده اصلی عموماً با موتور توربو شارژ دیزل عرضه می‌شود (لندورو دیفندر).

از نکات قابل توجه در ارتباط با این خوردو باید به تجهیزات جانبی آن اشاره نموده که استفاده از آن را در شرایط متفاوت راحت‌ تر می‌کند، مانند صندلی کودک، روکش صندلی چرمی و ….

پاژن

نوشته های مشابه

موسس

تاسیس کشور
کمپانی لندرور ۱۹۸۳

ایران

مجموعه ی نیکبخت خودرو در تلاش است در زمینه ی خرید و فروش خودرو، به بهترین شکل و سریع ترین حالت ممکن و در کمترین زمان به شما عزیزان خدمات ارائه کند، یکی از افتخارات این مجموعه فروش فوری خودرو شما عزیزان در کمترین زمان ممکن است، شما می توانید برای دریافت قیمت خودروی کارکرده خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و اگر قصد فروش فوری خودروی خود را در کسری از زمان دارید به بخش خرید و فروش در سایت ما مراجعه کنید. نیکبخت خودرو سایتی قابل اعتماد برای خرید و یا فروش خودرو می باشد، شما عزیزان فروشنده با اطمینان کامل و خاطری آسوده با ما تجربه ی جدیدی از فروش فوری خودرو خواهید داشت.

مطالعه بیشتر  شرکت تویوتا از بافندگی تا اوج تکنولوژی ماشین

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن