خودرو خارجی

خودرو دامای

خودرو دامای

موسس

تاسیس کشور
شرکت زوتی ۲۰۰۶

چین

به نقل از پایگاه خبری نیکبخت خودرو ، دامای X7 یک خودروی کراس‌ اوور سایز متوسط چینی است که در سال ۱۳۹۷ توسط شرکت «یاران خودرو اروند» به بازارهای کشورمان ورود کرد. این خودرو توسط شرکت زوتی تولید می‌شود و شباهت ظاهری بسیار زیادی به فولکس‌ واگن کراس‌ کوپ GTE دارد. می‌توان گفت که دامای X7 ظاهر، کیفیت و امکانات نسبتا خوبی دارد. کارخانه از مدل دامای تنها دو خودروی X7 و X5 را تولید کرده که سری X5 یک کراس‌ اوور کوچک است.

نوشته های مشابه

دامای X7 از سال ۲۰۰۶ بر روی خط تولید قرار گرفته و زوتی همچنان به ساخت آن ادامه می‌دهد. قرار بود که سری دامای X7s نیز در سال ۲۰۱۸ تولید شود که زوتی به‌ طور کلی قید آن را زد و طرح را به یک کارخانه چینی دیگر به نام «دورسن» فروخت تا آنها مدل G70s را تولید و روانه بازار کنند. دامای X7 با ۳ موتور ۱۵۰۰، ۱۸۰۰ و ۲۰۰۰ سی‌سی به بازار عرضه شده است.

مجموعه ی نیکبخت خودرو در تلاش است در زمینه ی خرید و فروش خودرو، به بهترین شکل و سریع ترین حالت ممکن و در کمترین زمان به شما عزیزان خدمات ارائه  کند، یکی از افتخارات این مجموعه فروش فوری خودرو شما عزیزان در کمترین زمان ممکن است، شما می توانید برای دریافت قیمت خودروی کارکرده خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و اگر قصد فروش فوری خودروی خود را در کسری از زمان دارید به بخش خرید و فروش در سایت ما مراجعه کنید. نیکبخت خودرو سایتی قابل اعتماد برای خرید و یا فروش خودرو می باشد، شما عزیزان فروشنده با اطمینان کامل و خاطری آسوده با ما تجربه ی جدیدی از فروش فوری خودرو خواهید داشت.

مطالعه بیشتر  ون فاو

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن