اخبار و رویداد ها

فورد موتور به دلیل نقض فنی، بیش از ۳.۳ میلیون خودرو را فراخوان کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت فورد موتور بیش از ۳.۳ میلیون خودرو را در منطقه آمریکای شمالی فراخوان کرد چرا که ممکن است یک قطعه آسیب دیده یا مفقود شده مانع از تعویض دنده شده و یا خودرو هنگام پارک منحرف شود.

مجله ماشین نیکبخت خودرو

فورد در گزارشی که از سوی اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا (NHTSA)، منتشر شد، اعلام کرد که این فراخوان شامل خودروهای Escape 2013-2019، C-Max 2013-2018، Fusion 2013-2016،  Transit Connect 2013-2021و ۲۰۱۵-۲۰۱۸Edge  می شود.

بر اساس این گزارش، فراخوان فورد شامل بیش از ۲.۹ میلیون خودرو در آمریکا و ۳۹۴۰۰۰ دستگاه دیگر در کانادا می‌شود.

بوش کابل دنده آسیب دیده یا از دست رفته ممکن است مانع از تغییر وسیله نقلیه به دنده مورد نظر شود، یا ممکن است خودرو پس از انتخاب وضعیت “پارک” توسط راننده در شیب به عقب برود.

فورد همچنین گفت که از شش گزارش مبنی بر خسارت مالی و چهار گزارش آسیب احتمالی مربوط به خودروهای فراخوان شده مطلع بوده است.

این پنجمین فراخوان فورد در رابطه با این موضوع از سال ۲۰۱۸ محسوب می‌شود. فورد قبلاً در یک فراخوان به علت نقص قطعات کابل دنده حدود ۱.۴ میلیون خودرو را در سراسر جهان فراخوان کرده بود.

فورد از بیان اینکه چه تعداد خودرو در سراسر جهان شامل آخرین فراخوان بوده‌اند، خودداری کرد.

این شرکت خودروسازی در سال جاری میلادی با ۳۸ فراخوان که ۶.۶ میلیون خودرو را شامل می‌شود، پیشتاز تمام خودروسازان در ایالات متحده است.

مطالعه بیشتر  آغاز فروش ویژه پیکاپ تونلند دیزلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *