خودرو ایرانی

خودرو آمیکو

خودرو آمیکو

موسس

تاسیس کشور
تقی تقی زاده اصل ۱۳۶۸

ایران

به نقل از پایگاه خبری نیکبخت خودرو ، آمیکو آسنا یک پیکاپ یا وانت چینی است که به زودی توسط ارس خودرو وارد بازار کشورمان خواهد شد. پیکاپ آمیکو قرار است توسط شرکت مذکور در ایران تولید شود و چند ماهی هم هست که در ایران برای دریافت مجوزهای لازم حضور دارد. نخستین بار سال گذشته بود که زمزمه‌های ورود پیکاپ آمیکو آسنا به ایران شنیده شد و تعدادی هم به صورت وارداتی به ایران وارد شد. اما چندی پیش شرکت ارس خودرو مجوز پلاک آمیکو آسنا را دریافت کرد و این پیکاپ چینی را در تعداد محدودی وارد بازار کشورمان نمود.

نوشته های مشابه

اما امروزه وقتی که نام آمیکو را می‌شنویم، سریع به یاد پیکاپ معروف آن یعنی آسنا می‌افتیم که در بازار خرید و فروش می‌شود. آسنا، حاصل دومین تجربه همکاری ارس‌ خودرو با چینی‌ها بود. پیکاپ آبرومندی که آن را مهمترین رقیب تویوتا هایلوکس در کشور می‌دانند. پیکاپ دوکابین با پلتفرم پیکاپ N2. این خودرو در واقع عرضه شد تا بتواند برای طالبان پیکاپ‌های سایز بزرگ در بازار کشور، گزینه‌ای مناسب و در دسترس باشد. هرچند که افزایش قیمت آن باعث شد تا به چنین هدفی دست نیابد. برخی منتقدان نیز عقیده دارند با توجه به ضعف چینی‌ها درایجاد تجربه ای موفق در زمینه تولید آفرودها،شاید این آرزو دست نیافتنی باشد.اما وقتی بدانیم که پیشرانه هانگای N2،با میتسو بیشی لنسر و اوتلندر ۲۰۰۶ و بی وای دی  S6 2013 و هاوال H5 یکی است کمی نظرمان عوض می شود.

مجموعه ی نیکبخت خودرو در تلاش است در زمینه ی خرید و فروش خودرو، به بهترین شکل و سریع ترین حالت ممکن و در کمترین زمان به شما عزیزان خدمات ارائه  کند، یکی از افتخارات این مجموعه فروش فوری خودرو شما عزیزان در کمترین زمان ممکن است، شما می توانید برای دریافت قیمت خودروی کارکرده خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و اگر قصد فروش فوری خودروی خود را در کسری از زمان دارید به بخش خرید و فروش در سایت ما مراجعه کنید. نیکبخت خودرو سایتی قابل اعتماد برای خرید و یا فروش خودرو می باشد، شما عزیزان فروشنده با اطمینان کامل و خاطری آسوده با ما تجربه ی جدیدی از فروش فوری خودرو خواهید داشت.

مطالعه بیشتر  خودرو سمند

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن