خودرو خارجی

خودروی بایک

بایک

موسس

تاسیس کشور
بایک گروپ ۱۹۸۸

چین

به نقل از پایگاه خبری نیکبخت خودرو ، گروه بایک شرکت هلدینگ خودرو سازی دولتی چینی است، که در زمینه مونتاژ محصولات شرکت‌ های هیوندای موتور و مرسدس بنز فعالیت می‌کند. گروه بایک در سال ۱۹۸۵ توسط دولت چین و با مشارکت شرکت‌ های دایملر آگ و هیوندای موتور راه‌اندازی شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر پکن، چین قرار دارد. این شرکت اکنون پنجمین تولیدکننده بزرگ خودرو در چین می‌باشد. این شرکت از نظر شمار خودروهای تولیدشده در سال ۲۰۱۳ به‌عنوان بیستمین خودروساز بزرگ جهان شناخته شد. بایک با توجه به حجم انبوه تولیداتش، در نقاط مختلف چین پایگاه و کارخانه دارد. ۴ کارخانه آنها در شرق این کشور قرار دارند و یک کارخانه نیز در جنوب که قرار است طبق برنامه، ۳ کارخانه دیگر نیز در جنوب این کشور برپا شود. بایک به‌ غیر از خودروهای تولیدی خود، چند شرکت زیر مجموعه نیز دارد که در آن‌ها به همکاری با چندین خودروساز بزرگ دنیا برای مونتاژ وسایل‌ نقلیه پرداخته است. این شرکت‌ ها عبارتند از: بیجینگ بنز که با شرکت دایملر قرارداد دارد. بیجینگ هیوندای که با شرکت هیوندای موتورز کار می‌کند و شرکت‌های BAW، بیکی فوتون موتور و جیانگ‌ ژی چانگه که کارخانه‌هایی زیرمجموعه بایک هستند و محصولات خود را زیر نظر این شرکت تولید می‌کنند.

نوشته های مشابه

بایک از سال ۲۰۱۰ اقدام به تولید ۴ مدل بنز در کلاس‌ های جی‌ ال‌ ای، جی‌ ال‌ سی، سی و ای کرده است که تمامی این محصولات را در داخل چین به فروش می‌رساند. آنها همچنین در فکر تولید مدل‌های بیشتری از مرسدس بنز در مجموعه خود هستند. در خصوص همکاری بایک با هیوندای باید به این نکته اشاره کرد که بایک فعالیت بیشتری داشته و در حال حاضر ۱۲ مدل مختلف از انواع این خودرو را در کارخانه خود تولید می‌کند. بر اساس گفته‌های مقامات کارخانه بایک، آنها در ۲۶ شهر چین، کارخانه برپا کرده‌اند.

مجموعه ی نیکبخت خودرو در تلاش است در زمینه ی خرید و فروش خودرو، به بهترین شکل و سریع ترین حالت ممکن و در کمترین زمان به شما عزیزان خدمات ارائه  کند، یکی از افتخارات این مجموعه فروش فوری خودرو شما عزیزان در کمترین زمان ممکن است، شما می توانید برای دریافت قیمت خودروی کارکرده خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید و اگر قصد فروش فوری خودروی خود را در کسری از زمان دارید به بخش خرید و فروش در سایت ما مراجعه کنید. نیکبخت خودرو سایتی قابل اعتماد برای خرید و یا فروش خودرو می باشد، شما عزیزان فروشنده با اطمینان کامل و خاطری آسوده با ما تجربه ی جدیدی از فروش فوری خودرو خواهید داشت.

مطالعه بیشتر  مشخصات ماشین دوو + معرفی برند و قیمت خرید

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن