اخبار و رویداد ها

۲۴۱۶ دستگاه خودرو در بورس کالا طی آبان ماه به فروش رفت

بیشترین حجم معامله خودرو در بورس کالا مربوط به آبان ۱۴۰۱ با ۲ هزار و ۴۱۶ دستگاه بود که با روند افزایشی عرضه خودرو در بورس کالا همسو میباشد.

به گزارش نیکبخت خودرو، ۵ هزار و ۲۳۶ دستگاه خودرو از اردیبهشت تا آبان در بورس کالا عرضه و ۴ هزار و ۸۰ دستگاه ه فروش رفته است. بیشترین حجم معامله خودرو در بورس کالا مربوط به آبان با ۲ هزار و ۴۱۶ دستگاه میباشد.

از ابتدای راه اندازی معاملات خودرو در بورس کالا در ۲۸ اردیبهشت ماه تا پایان آبانماه، در مجموع ۵ هزار و ۲۳۶ دستگاه خودرو در بورس کالا عرضه شد که با تقاضای ۱۸ هزار و ۱۶۱ دستگاه روبه‌رو و ۴ هزار و ۸۰ دستگاه آن فروش رفت.

از این میزان معامله، ۲۴۱۶ دستگاه مربوط به آبان بود که ماه مذکور با سهم ۶۰ درصدی بیشترین سهم را از کل معاملات خودرو به خود اختصاص داد. در ماه اردیبهشت؛ ۱۳۹ دستگاه، مرداد؛ ۶۰۰ دستگاه، شهریور ؛۶۷۹۷ دستگاه و مهر ؛ ۲۲۸ دستگاه خودرو در بورس کالا به فروش رسید.

بیشترین تعداد خودرو معامله شده در بورس کالا در این مدت مربوط به پژو ۲۰۷ با یک هزار دستگاه است. پس از آن، هایما S۷ با معامله ۷۳۱ دستگاه، دیگنیتی با ۵۹۴ دستگاه، فیدلیتی ۵ نفره و ۷ نفره هر کدام با ۳۷۱ دستگاه و کارا دو کابین با ۳۱۶ دستگاه روبه‌رو بود.

 

مطالعه بیشتر  توقف تولید پژو 206 بعد از 21 سال + تولید 207 با داشبورد 206

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *