اخبار و رویداد ها

سایپا در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز حضور خواهد یافت؟

کمپانی خودروسازی سایپا با هدف معرفی فعالیت های خود در حوزه محصول، قطعه سازی، بازاریابی و توسعه بازارهای هدف در مساحتی بالغ بر ۸۵۰ متر مربع در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز حضور یافت.

مجله ماشین نیکبخت خودرو

در این نمایشگاه ۱۶ محصول از گروه خودروسازی سایپا  با نام شاهین CVT ، آریا CVT، آریا اسپرت، کوییک اسپرت، کوییک.آر اتوماتیک، سه دستگاه شاهین با رنگ های متنوع جدید، دو دستگاه ۱۵۱ کانوپی، وانت کارون، پادرا پلاس اسپرت، کارون آفرود، وانتنیسان NIB دوگانه سوز، پادرا پلاس آفرود، وانتنیسان یخچال دار در حضور علاقمندان صنعت خودرو به نمایش در خواهد آمد.

شرکت های حاضر از گروه خودرو سازی سایپا دراین نمایشگاه شامل سایپا، زامیاد، سایپا یدک، سازه گستر، رینگ سایپا، پلاسکوکار، سایپا آذین، مرکز امور مشتریان، همراه خودرو و ۱۵ نمایندگی سایپا از استان فارس هستند که دستاوردهای تولیدی و خدماتی خود را در معرض دید علاقمندان صنعت خودرو قرار می دهند.

در این نمایشگاه همچنین با هدف آشنایی بیشتر علاقمندان به خودرو، تست خودرو محصولات شاهین و کوییک.آر اتوماتیک برگزار می شود.

این نمایشگاه از امروز ۲۱ تا ۲۴ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین المللی استان فارس از ساعت ۱۷ تا ۲۲ برگزار می شود و کمپانی خودرو سازی سایپا در سالن بهار پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

 

مطالعه بیشتر  آخرین اخبار ایران خودرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *