خرید و فروش چری کارکرده و صفر + قیمت روز چری
قیمت روز خودرو
قیمت چری
نیکبخت خودرو

مدل ها

لیست قیمت

معرفی

پرسش و پاسخ

عکس مدل خودرو آریزو 5

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۳۹۵
عکس مدل خودرو آریزو 6

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۱ تا ۱۳۹۸
عکس مدل خودرو آریزو 6 پرو

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۱
عکس مدل خودرو تیگو 5

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۰ تا ۱۳۹۴
عکس مدل خودرو تیگو 7

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۳۹۶
عکس مدل خودرو تیگو7 پرو

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۱
عکس مدل خودرو تیگو8 پرومکس

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۲
عکس مدل خودرو تیگو8پرو

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۱
عکس مدل خودرو فونیکس1.5

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۲
عکس مدل خودرو فونیکس1.6

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۲

لیست قیمت محصولات

چری

30 تیر 1403

نام محصول/تیپ

قیمت / جزییات

چری آریزو 5

 

1,273,500,000 تومان

جزییات و قیمت

چری آریزو 6

 

1,368,000,000 تومان

جزییات و قیمت

چری آریزو 6 پرو

 

1,458,000,000 تومان

جزییات و قیمت

چری تیگو 5

 

1,080,000,000 تومان

جزییات و قیمت

چری تیگو 7

 

1,368,000,000 تومان

جزییات و قیمت

چری تیگو7 پرو

 

1,894,500,000 تومان

جزییات و قیمت

چری تیگو8 پرومکس

 

2,785,500,000 تومان

جزییات و قیمت

چری تیگو8پرو

 

2,322,000,000 تومان

جزییات و قیمت

چری فونیکس1.5

 

1,912,500,000 تومان

جزییات و قیمت

چری فونیکس1.6

 

2,124,000,000 تومان

جزییات و قیمت

معرفی قیمت محصولات چری

پیشرفت بازار خودروهای چینی و رشد آن‌ها موجب شده تا حتی معروف‌ترین برندهای تجاری صنعت خودروسازی مانند فولکس واگن آلمان و فورد آمریکا، محصولات خود را وارد بازار چین کنند. چری از جمله محصولات خودروسازی چین است که طی سال‌های اخیر به دلیل ظاهر زیبا و اسپرت و هم چنین امکانات رفاهی متنوع مورد توجه تعداد بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است.

از مهم‌ ترین ویژگی‌ های خودرو چری می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

· موتور قدرتمند
· میزان مصرف سوخت بنزینی پایین
· تضمین تعمیر و نگهداری خودرو به صورت رایگان در مدت زمان مشخص شده
· در دسترس بودن قطعات یدکی

پیشنهاد می کنیم جهت خرید خودرو کار کرده به لینک مربوطه در نیکبخت خودرو مراجعه نمایید.

خودروهای چری موجود در بازار ایران

تورم، نوسانات قیمت خودرو در بازار و وجود تحریم‌ ها موجب شد تا تعداد بسیاری از کمپانی‌ های چینی از جمله چری طی توافق‌ های انجام شده به بازار خودرو ایران راه پیدا کنند و محصولات خود را به عنوان ماشین خارجی دارای امکانات رفاهی بیشتر نسبت به تولیدات داخل و هم چنین قیمت مقرون به صرفه، در ایران به فروش رسانند.

موتور به کار رفته در محصولات چری، ۴ سیلندر است.

انواع مدل‌های خودرو چری موجود در بازار ایران می‌توان موارد زیر را نام برد:

. چری تیگو 5

به عنوان اولین محصول چری در سال ۱۳۹۴ توسط کمپانی مدیران خودرو وارد ایران شد. این کراس اوور دارای موتور ۴ سیلندر و دیفرانسیل‌جلو است که ارتفاع مناسب آن حس شاسی بلند را در راننده القا می‌کند. وجود امکانات خوب، کابین قابل قبول، شرایط خرید چری تیگو ۵ متنوع و کیفیت سواری متنوع از مزایای آن به حساب می‌آید.

· چری تیگو ۷

تیگو ۷ یکی از نرم‌ترین کراس اوورهای جایگزین برای خودروهای شاسی بلند دو دیفرانسیل خشک و خشن است که در ظاهر شباهت بسیاری به خودروهای شاسی بلند دارند. تنها تفاوت آن‌ها، پیاده‌سازی کراس اوورها بر روی پلتفرم ماشین‌های عادی است که با قیمت مناسب‌تری عرضه می‌شوند. طراحی مد روز، سواری قابل قبول، وجود امکانات رفاهی متعدد و ایمنی بالا در تیگو ۷ موجب شد تا نظر تعدد بسیاری از ایرانیان را به خود جلب کند.

· چری تیگو ۸ پرو

پس از تولید شاسی بلند تیگو ۸ توسط خودروسازی چری در سال ۱۳۹۶ با قابلیت حمل ۷ سرنشین، خودرو تیگو ۸ پرو با قابلیت‌های پیشرفته در بخش‌های متفاوت در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شد. این خودرو مجهز به پیشرانه ۶/۱ لیتری، ۴ سیلندر توربوشارژ است که نیروی ۱۹۷ اسب بخار را تولید می‌کند. قیمت چری تیگو ۸ پرو با توجه به موتور قدرتمند و امکانات رفاهی داخلی به مراتب بیشتر از سایر محصولات این کمپانی است.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید پژو به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

· چری تیگو ۷ پرو

با توجه به اینکه خودرو تیگو ۷ توانست در بازار ایران علی‌رغم قیمت نسبتاً بالا به عنوان یکی از محبوب‌ترین محصولات چری معرفی شود، موجب شد تا گروه مدیران خودرو نسل دوم این خودرو یعنی تیگو ۷ پرو را روانه بازار کند. طراحی بدنه و داخل کابین زیبا و لوکس، به کار بردن آپشن‌های رفاهی کامل در ساخت خودرو، گسترده بودن شبکه خدمات پس از فروش، ایمنی بالا و کیفیت سواری و... از مهم‌ترین ویژگی‌های این خودرو به حساب می‌آید.

· چری آریزو ۶

هرچند علاقه روزافزون افراد به استفاده از خودروهای شاسی بلند موجب شد تا تعداد بسیاری از کمپانی‌های خودروسازی به تولید این نوع ماشین‌ها یا کراس اوورهای نیمه شاسی با قابلیت‌های آفرودی را تولید کنند، اما تولید و عرضه سدان‌های خانوادگی به عنوان خودروهای اقتصادی صندوق دار مناسب خانواده با تعداد نفرات بیشتر، موجب شد تا محصول جدید با نام چری آریزو ۶ تولید و روانه بازارهای جهانی شود.

پس از موفقیت فروش آریزو ۵، چری آریزو ۶ توسط گروه مدیران خودرو برای عرضه به بازار داخلی وارد شد. از مشخصه‌های اصلی آن می‌توان به بهبود طراحی و تکمیل امکانات داخلی آن نسبت به آریزو ۵ اشاره کرد.

سایر خودروهای عرضه شده در بازار ایرانی توسط کمپانی مدیران خودرو عبارت‌اند از:

· تیگو ۸ پرو هیبریدی
· آریزو ۶ پرو
· آریزو ۵ جدید
· چری آریزو ۵ توربو
· آریزو ۵
· چری تیپ ۲ بنزینی
· چری A۱۵ تیپ ۱

پیشنهاد می کنیم جهت خرید ماشین ام جی به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

خودروسازی چری یکی از نمونه‌های کمپانی‌های مستقل در چین است که پس از سال‌ ها تلاش موفق شد با تولید هزاران دستگاه خودرو در سال، نبض بازار خرید و فروش خودرو را در دست بگیرد. ورود خودروهای چینی در ایران همراه با ایجاد تورم، تحریم‌ها و نوسانات قیمت انواع مدل‌های خارجی و ایرانی موجب شد تا افراد نگاه اقتصادی به این محصولات به عنوان خودروهای وارداتی داشته باشند.

مدل های خودرو چری در ایران کدامند؟

تیگو 5، تیگو 7، تیگو 8 پرو، تیگو 7 پرو، آریزو 6

خرید ماشین چری چه مزایایی را به همراه دارد؟

موتور قدرتمند، میزان مصرف سوخت بنزینی پایین، تضمین تعمیر و نگهداری خودرو به صورت رایگان در مدت زمان مشخص شده، در دسترس بودن قطعات یدکی

تمامی شعب

۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

آشنایی با نیکبخت خودرو

نیکبخت خودرو ، بیش از 2 دهه در زمینه خرید و فروش خودروهای وارداتی و داخلی مشغول به فعالیت می باشد. یکی از مهمترین خدمات ما ، فروش فوری خودرو کارکرده در کوتاهترین زمان ممکن می باشد . نیکبخت خودرو درکمترین زمان قیمت منصفانه خودرو شما را توسط کارشناسان مجرب بعد از کارشناسی تخصصی ماشین ، رنگ و بدنه به صورت رایگان به شما اعلام می دارد و در صورت رضایت شما سریعا کارهای نقل و انتقال سند انجام شده و مبلغ خودرو بصورت چک روز به شما پرداخت می شود. این مجموعه با ارائه انواع اتومبیل های داخلی و خارجی ، به عنوان یک منبع اطلاعاتی قوی و متخصص، بر امکانات و آپشن های خودروها تسط کامل داشته و از این حیث بهترین خودرو مورد نیازتان را بر مبنای سلیقه و بودجه مورد نظر به شما معرفی می کند . این شرکت به عنوان مرجعی مطمئن و پشتیبان با استفاده از بروزترین تکنولوژی های دنیا، فرآیند فروش خودرو را سریع تر، امنتر و شفافتر از آنچه تاکنون تجربه کرده اید، انجام میدهد. بدین صورت در کمترین زمان و مطمئن ترین راه خودروی کارکرده خود را به فروش می رسانید..