خرید و فروش پژو کارکرده و صفر + قیمت روز پژو
قیمت روز خودرو
قیمت پژو
نیکبخت خودرو

مدل ها

لیست قیمت

معرفی

پرسش و پاسخ

عکس مدل خودرو 2008

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۳۹۹ تا ۱۳۹۵
عکس مدل خودرو 206

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۳۸۷
عکس مدل خودرو 206 صندوقدار

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۰ تا ۱۳۸۸
عکس مدل خودرو 207

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۳۹۰
عکس مدل خودرو 207 MC اتوماتیک

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۲
عکس مدل خودرو 207 صندوقدار

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۳۹۹ تا ۱۳۹۷
عکس مدل خودرو 405

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۳۹۹ تا ۱۳۸۹
عکس مدل خودرو 405 SLX

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۰ تا ۱۳۹۰
عکس مدل خودرو 407

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۰۹ تا ۲۰۰۹
عکس مدل خودرو 508

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۶
عکس مدل خودرو پارس

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۳۹۱
عکس مدل خودرو پارس LX tu5

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۳۹۰
عکس مدل خودرو پارس XU7 P

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۱

لیست قیمت محصولات

پژو

3 اردیبهشت 1403

نام محصول/تیپ

قیمت / جزییات

پژو 2008

 

2,266,200,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو 206

 

531,900,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو 206 صندوقدار

 

688,500,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو 207

 

884,700,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو 207 MC اتوماتیک

 

882,900,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو 207 صندوقدار

 

616,500,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو 405

 

464,580,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو 405 SLX

 

571,860,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو 407

 

733,500,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو 508

 

3,284,100,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو پارس

 

568,800,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو پارس LX tu5

 

787,500,000 تومان

جزییات و قیمت

پژو پارس XU7 P

 

649,800,000 تومان

جزییات و قیمت

معرفی قیمت محصولات پژو

پژو؛ نام برند مشهور و پرطرف‌دار صنعت خودرو‌سازی است که بخش بزرگی از آن را به خود اختصاص داده است. هر چند این برند تجاری فعالیت خود را با ساخت قهوه ساز و دوچرخه شروع کرده است، اما در نهایت به عنوان مؤثرترین تولید‌کننده خودرو در جهان شناخته می‌شود. کسب افتخارات بین‌المللی در طول زمان از مهم‌ترین ویژگی‌های این کمپانی فرانسوی به حساب می‌آید. علاوه بر این، تولید خودرو‌هایی که آلایندگی کمتر داشته توسط شرکت خودرو‌سازی پژو موجب شد تا به عنوان دومین برند محافظ محیط زیست معرفی شود.

خرید پژو در بازار‌های ایرانی

شرکت خودرو‌سازی فرانسوی پژو موفق شد با تولید مدل‌های مختلف خودرو و صادر کردن آن به کشور‌های مختلف از جمله ایران، نبض بازار را در دست بگیرد. یکی از نکات مهم در نام‌گذاری مدل‌های مختلف این کمپانی، ارقام به کار رفته در آن است که عدد سمت راست نشان‌دهنده نسل خودرو یا سال تولید و عدد سمت چپ دلالت بر بزرگی خودرو دارد. به عنوان مثال، پژو ۲۰۶ نشان می‌دهد که ماشین از نسل ۶ و اندازه ۲ است. در حالت کلی نام‌گذاری این خودرو‌ها با توجه به الگوی XOY انجام می‌شود.

پیشنهاد می کنیم جهت فروش فوری خودرو به لینک مربوطه در نیکبخت خودرو مراجعه نمایید.

انواع مدل‌ های پرفروش پژو در ایران

مدل خودرو یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های تعیین‌کننده قیمت پژو به شمار می‌رود. علاوه بر این وجود امکانات داخلی، طراحی و ظاهر آن نیز از جمله عوامل مؤثر در هزینه خرید پژو به حساب می‌آیند. از جمله مدل‌های پرفروش پژو در بازار داخلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. پژو ۴۰۵

این خودرو در سال ۱۹۸۴ برای اولین بار توسط کمپانی پژو ساخته شد. انجام مونتاژ خودرو‌های فرانسوی پژو در ایران با ساخت پژو ۴۰۵ در سال ۱۳۶۹ آغاز شد که حدود ۳۰ سال از پرفروش‌ترین محصولات خودرو‌سازی بوده است.

۲. پژو ۲۰۰۸

از جمله محصولات مشترک بین خودرو‌سازی پژو و ایران خودرو که به عنوان جدیدترین محصول پژو پس از برجام پا به ایران گذاشت، خودرو پژو ۲۰۰۸ بود. این اتومبیل به عنوان اولین کراس اوور پژو با پیشرانه ۶/۱ لیتر و ۱۶۰ اسب بخار در ایران شناخته می‌شود.

۳. پژو ۲۰۶

خودرویی جوان پسند و شیک که در سال ۱۳۸۰ روانه بازار‌های خرید خودرو ایران شد، به عنوان یکی از مدرن‌ترین خودرو‌ها در زمانه خود معرفی شد. خرید پژو ۲۰۶ با توجه به تیپ‌های مختلف آن توسط خریداران با قیمت‌های متفاوت انجام می‌شود. تیپ‌های پژو ۲۰۶ با توجه به امکانات داخلی به شش دسته تقسیم می‌شود که بعد از سال ۱۳۹۱ تنها تیپ ۲ و ۵ در ایران تولید می‌شود. پیشرانه این خودرو در دو نوع ۴/۱ لیتری و ۶/۱ لیتری است که خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با پیشرانه ۶/۱ بیشترین فروش را در بازار ایران به خود اختصاص داده است.

۴. پژو ۲۰۶ صندوق دار

خودرو‌های SD یا صندوق دار از جمله خودرو‌های خانواده در ایران به شمار ‌می‌روند. این خودرو با دو نوع موتور ۴ سیلندری در ظرفیت‌های ۱۳۶۰ و ۱۵۸۷ تولید می‌شود. ۲۰۶ صندوق دار با کسب چهار ستاره ایمنی از یورو انکپ در سال ۲۰۶۶ به عنوان یکی از ایمن‌ترین محصولات پژو شناخته می‌شود. وجود دو ایربگ، سیستم ترمز ABS و سیستم‌های EBD و MBA از جمله دلایل کسب این عنوان به شمار ‌می‌روند.

۵. پژو ۲۰۷

ایجاد تغییرات گسترده در چراغ‌ها و آینه‌های پژو ۲۰۶ منجر به ساخت پژو ۲۰۷ در سال ۱۳۹۷ در ایران شد که در انواع مختلف دنده‌ای و اتوماتیک عرضه می‌شود.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید پژو 207 به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

۶. پژو روآ

نمونه توسعه یافته پژو آردی است که از جمله محصولات ایران خودرو به شمار می‌شود. این خودرو با موتور ۴ سیلندر و توان ۸۲ اسب بخار و ظرفیت ۶/۱ لیتری تولید شد که در زمان خود به دلیل بروز مشکلات متعدد مورد انتقاد قرار گرفت تا در سال ۱۳۸۸ نمونه بهبود یافته آن به صورت پایه گازسوز و ایجاد تغییراتی در ظاهر با موتور ۷/۱ لیتری OHVG۲ ساخته و روانه بازار شود.

۷. پژو ۲۰۷ صندوق دار

این خودرو سدان مناسب خانواده از سال ۱۳۹۵ با امکاناتی از قبیل مانیتور لمسی، کروز کنترل، دوربین و سنسور عقب، غربیلک فرمان و... روانه بازار ایران شد. خودرو پژو ۲۰۷ صندوق دار تنها محصول این کمپانی است که به صورت اتومات تولید و عرضه می‌شود.

پژو از جمله محصولات پرفروش بازار خودرو در ایران به شمار می‌رود که با توجه به امکانات داخلی، کیفیت مواد اولیه استفاده شده در ساخت اجزای خودرو و هم چنین قیمت مقرون به صرفه مورد توجه تعداد بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است. این شرکت خودرو‌سازی فرانسوی با شروع همکاری خود با کمپانی ایران خودرو موفق شد تا با تولید محصولات متفاوتی بازار داخلی را در دست بگیرد.

هنگام خرید پژو به چه نکاتی باید توجه نمود؟

کارکرد پژو، بدنه خودرو، بررسی پوسیدگی ماشین، تست شتاب، موتور، جلوبندی و...

چه عواملی بر روی قیمت ماشین پژو کارکرده تاثیرگذار هستند؟

اعتبار بیمه خودرو، رنگ شدگی ماشین، وضعیت داخل خودرو، وضعیت موتور و گیربکس، قطعات یدکی پژو و...

دهکده المپیک:

021-44733890-92

بنی هاشم:

021-22339826-30

فرخی یزدی:

۰۲۱-۲۲۹۸۹۹۳۴

آشنایی با نیکبخت خودرو

نیکبخت خودرو ، بیش از 2 دهه در زمینه خرید و فروش خودروهای وارداتی و داخلی مشغول به فعالیت می باشد. یکی از مهمترین خدمات ما ، فروش فوری خودرو کارکرده در کوتاهترین زمان ممکن می باشد . نیکبخت خودرو درکمترین زمان قیمت منصفانه خودرو شما را توسط کارشناسان مجرب بعد از کارشناسی تخصصی ماشین ، رنگ و بدنه به صورت رایگان به شما اعلام می دارد و در صورت رضایت شما سریعا کارهای نقل و انتقال سند انجام شده و مبلغ خودرو بصورت چک روز به شما پرداخت می شود. این مجموعه با ارائه انواع اتومبیل های داخلی و خارجی ، به عنوان یک منبع اطلاعاتی قوی و متخصص، بر امکانات و آپشن های خودروها تسط کامل داشته و از این حیث بهترین خودرو مورد نیازتان را بر مبنای سلیقه و بودجه مورد نظر به شما معرفی می کند . این شرکت به عنوان مرجعی مطمئن و پشتیبان با استفاده از بروزترین تکنولوژی های دنیا، فرآیند فروش خودرو را سریع تر، امنتر و شفافتر از آنچه تاکنون تجربه کرده اید، انجام میدهد. بدین صورت در کمترین زمان و مطمئن ترین راه خودروی کارکرده خود را به فروش می رسانید..