خرید و فروش ولوو صفر و کارکرده + قیمت روز ولوو
قیمت روز خودرو
قیمت ولوو
نیکبخت خودرو

مدل ها

لیست قیمت

معرفی

پرسش و پاسخ

عکس مدل خودرو C30

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۲
عکس مدل خودرو C70

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۳
عکس مدل خودرو V40

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۳
عکس مدل خودرو XC60

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۳
عکس مدل خودرو XC90

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۶

لیست قیمت محصولات

ولوو

4 تیر 1403

نام محصول/تیپ

قیمت / جزییات

ولوو C30

 

1,755,000,000 تومان

جزییات و قیمت

ولوو C70

 

3,060,000,000 تومان

جزییات و قیمت

ولوو V40

 

3,105,000,000 تومان

جزییات و قیمت

ولوو XC60

 

3,825,000,000 تومان

جزییات و قیمت

ولوو XC90

 

8,010,000,000 تومان

جزییات و قیمت

معرفی قیمت محصولات ولوو

ولوو شرکتی سوئدی تبار در سال 1924 فعالیت خود را در شهر یوتبری سوئد آغاز کرد، این شرکت با سرمایه‌گذاری شرکت کمپانی اس کا اف راه اندازی شد در ابتدا شرکت ولوو به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت اس کا اف راه اندازی شد. دلیل انتخاب این نام، کلمه Volvere در لاتین بود که به معنای «من می‌چرخم» است. در سال 1924، دو بنیان‌گذار SKF، یعنی اسار گابریلسن و گوستاو لارسن، سرنوشت کمپانی را تغییر دادند. گابریلسن که مدیر فروش و لارسن که مهندس بود، تصمیم گرفتند که یک خودروی سوئدی بسازند که مناسب جاده‌های پر از پستی و بلندی و آب و هوای سرد کشورشان باشد.

هدف اصلی بنیانگذاران شرکت این بود، ایمنی باید همیشه اصل اساسی در کار طراحی باشد. تمرکز روی ایمنی، مقاومت و کیفیت بخشی از توسعه شرکت از ابتدا بود. اولین اتوبوس بی وان نام داشت که در سال ۱۹۳۴ معرفی شد. تولید موتورهای هواپیمایی در اوایل دهه ۱۹۴۰ به محصولات تولیدی این شرکت اضافه شد. 

خرید ولوو چه امتیازاتی را برای ما به همراه دارد؟

گیربکس قوی، کیفیت در ساخت خودروهای ولوو، موتور قوی و...

قیمت خودرو ولوو چقدر است؟

با توجه به امکانات فنی، مدل و سن خودرو قیمت آن متغیر است.

تمامی شعب

۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

آشنایی با نیکبخت خودرو

نیکبخت خودرو ، بیش از 2 دهه در زمینه خرید و فروش خودروهای وارداتی و داخلی مشغول به فعالیت می باشد. یکی از مهمترین خدمات ما ، فروش فوری خودرو کارکرده در کوتاهترین زمان ممکن می باشد . نیکبخت خودرو درکمترین زمان قیمت منصفانه خودرو شما را توسط کارشناسان مجرب بعد از کارشناسی تخصصی ماشین ، رنگ و بدنه به صورت رایگان به شما اعلام می دارد و در صورت رضایت شما سریعا کارهای نقل و انتقال سند انجام شده و مبلغ خودرو بصورت چک روز به شما پرداخت می شود. این مجموعه با ارائه انواع اتومبیل های داخلی و خارجی ، به عنوان یک منبع اطلاعاتی قوی و متخصص، بر امکانات و آپشن های خودروها تسط کامل داشته و از این حیث بهترین خودرو مورد نیازتان را بر مبنای سلیقه و بودجه مورد نظر به شما معرفی می کند . این شرکت به عنوان مرجعی مطمئن و پشتیبان با استفاده از بروزترین تکنولوژی های دنیا، فرآیند فروش خودرو را سریع تر، امنتر و شفافتر از آنچه تاکنون تجربه کرده اید، انجام میدهد. بدین صورت در کمترین زمان و مطمئن ترین راه خودروی کارکرده خود را به فروش می رسانید..