خرید و فروش میتسوبیشی صفر و کارکرده + قیمت روز میتسوبیشی
قیمت روز خودرو
قیمت میتسوبیشی
نیکبخت خودرو

مدل ها

لیست قیمت

معرفی

پرسش و پاسخ

عکس مدل خودرو ASX

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۲
عکس مدل خودرو اوتلندر

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۴
عکس مدل خودرو اوتلندر هیبرید

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۸
عکس مدل خودرو پاجرو چهار درب

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۶ تا ۲۰۰۷
عکس مدل خودرو پاجرو دو درب

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۰ تا ۲۰۰۷
عکس مدل خودرو لنسر

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۴
عکس مدل خودرو میراژ

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۷

لیست قیمت محصولات

میتسوبیشی

4 تیر 1403

نام محصول/تیپ

قیمت / جزییات

میتسوبیشی ASX

 

2,205,000,000 تومان

جزییات و قیمت

میتسوبیشی اوتلندر

 

2,700,000,000 تومان

جزییات و قیمت

میتسوبیشی اوتلندر هیبرید

 

4,461,300,000 تومان

جزییات و قیمت

میتسوبیشی پاجرو چهار درب

 

3,690,000,000 تومان

جزییات و قیمت

میتسوبیشی پاجرو دو درب

 

2,205,900,000 تومان

جزییات و قیمت

میتسوبیشی لنسر

 

1,170,000,000 تومان

جزییات و قیمت

میتسوبیشی میراژ

 

945,000,000 تومان

جزییات و قیمت

معرفی قیمت محصولات میتسوبیشی

این شرکت ژاپنی نخستین بار در سال 1870 میلادی توسط ایوازاکی یاتارو تاسیس شد و پس از گذشت 10 سال، با خرید یک معدن ذغال سنگ در آن دوران، علاوه بر اموری همچون بانک داری، بیمه، گمرک و سایر کارها، با در دست گرفتن این معدن، نقش خود را به عنوان یک گروه صعنتی بزرگ در ژاپن روز به روز مهم تر کرد. میتسوبیشی در ابتدا به عنوان یک شرکت برای ساخت کشتی و توسط یاتارو ایواساکی در سال 1870، حدود 150 سال گذشته تاسیس شد و پس از گذشت سه سال، نام کمپانی به Mitsubishi Shokai تغییر یافت. شاید جالب باشد بدانید میتسو (Mitsu) به معنای “سه” است. به همین دلیل است که لوگوی این کمپانی سه شاخه دارد. بعدها، نام برند به سه الماس ترجمه شد و تا سال 1917، این کمپانی هیچ ماشین سواری تولید نکرده بود.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید تیگارد x35 به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

در رابطه با لوگو این هولدینگ بزرگ، این‌گونه می‌بایست گفت که لوگو میتسوبیشی موتور، همان سه الماس قرمز معروف که در بین بیش از ۴۰ شرکت زیرمجموعه میتسوبیشی مشترک است، توسط Iwasaki Yatarō، موسس میتسوبیشی انتخاب شد، Mitsubishi، کلمه‌ای ترکیبی از ۲ واژه Mitsu به معنی “سه” و Hishi به معنی “الماس” تشکیل شده است. پس از جنگ جهانی دوم، این کمپانی به شرکت‌های بسیار کوچک‌تری تقسیم شد و تا سال‌ها، همکاری این کمپانی‌های کوچک‌تر با یک دیگر و استفاده از نام تجار میتسوبیشی ممنوع بود. این محدودیت‌ها در سال 1952 بنا به دلایلی برداشته شد. در اواسط دهه 50 میلادی، برخی از شرکت‌های تقسیم شده یه بخش‌های کوچک‌تر، مجددا به یکدیگر پیوستند و کمپانی‌های بزرگ‌تری را تشکیل دادند.

 

جهت خرید خودرور میتسوبیشی به چه نکاتی باید دقت نمود؟

سلامت خودرو از بدنه و موتور گرفته تا موارد داخل کابین، بیمه خودرو، معاینه فنی و...

قیمت ماشین میتسوبیشی چقدر است؟

قیمت میتسوبیشی با توجه به کارکرد آن، سلامت موتور، انقضای بیمه، مدل خودرو و... متغیر است. قیمت خودرو را در نیکبخت خودرو استعلام بگیرید.

تمامی شعب

۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

آشنایی با نیکبخت خودرو

نیکبخت خودرو ، بیش از 2 دهه در زمینه خرید و فروش خودروهای وارداتی و داخلی مشغول به فعالیت می باشد. یکی از مهمترین خدمات ما ، فروش فوری خودرو کارکرده در کوتاهترین زمان ممکن می باشد . نیکبخت خودرو درکمترین زمان قیمت منصفانه خودرو شما را توسط کارشناسان مجرب بعد از کارشناسی تخصصی ماشین ، رنگ و بدنه به صورت رایگان به شما اعلام می دارد و در صورت رضایت شما سریعا کارهای نقل و انتقال سند انجام شده و مبلغ خودرو بصورت چک روز به شما پرداخت می شود. این مجموعه با ارائه انواع اتومبیل های داخلی و خارجی ، به عنوان یک منبع اطلاعاتی قوی و متخصص، بر امکانات و آپشن های خودروها تسط کامل داشته و از این حیث بهترین خودرو مورد نیازتان را بر مبنای سلیقه و بودجه مورد نظر به شما معرفی می کند . این شرکت به عنوان مرجعی مطمئن و پشتیبان با استفاده از بروزترین تکنولوژی های دنیا، فرآیند فروش خودرو را سریع تر، امنتر و شفافتر از آنچه تاکنون تجربه کرده اید، انجام میدهد. بدین صورت در کمترین زمان و مطمئن ترین راه خودروی کارکرده خود را به فروش می رسانید..