خرید و فروش جیلی کارکرده و صفر + قیمت روز جیلی
قیمت روز خودرو
قیمت جیلی
نیکبخت خودرو

مدل ها

لیست قیمت

معرفی

پرسش و پاسخ

عکس مدل خودرو Emgrand 7 سدان

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۳
عکس مدل خودرو Emgrand 7 هاچبک

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۳
عکس مدل خودرو Emgrand X7

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۴
عکس مدل خودرو GC6

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۳۹۸ تا ۱۳۹۶
عکس مدل خودرو X3 pro

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۳ تا ۱۴۰۲

لیست قیمت محصولات

جیلی

3 خرداد 1403

نام محصول/تیپ

قیمت / جزییات

جیلی Emgrand 7 سدان

 

621,000,000 تومان

جزییات و قیمت

جیلی Emgrand 7 هاچبک

 

549,000,000 تومان

جزییات و قیمت

جیلی Emgrand X7

 

765,000,000 تومان

جزییات و قیمت

جیلی GC6

 

603,000,000 تومان

جزییات و قیمت

جیلی X3 pro

 

0 تومان

جزییات و قیمت

معرفی قیمت محصولات جیلی

جیلی یک شرکت خودروسازی چینی است که پس از کارخانه‌های بی‌ وای‌ دی، چری و گریت‌وال، چهارمین شرکت بزرگ خصوصی چین محسوب می‌شود. شرکت مالک جیلی، گروه هلدینگ جیلی بوده که کارش را از سال 1986 در شهر تایژو در استان چجیانگ آغاز کرده و در سال 1987، یعنی یک سال بعد، وارد صنایع خودروسازی شده است. جیلی در سال 2010 «ولوو کارز» را از فورد خرید و در سال 2013 نیز شرکت خودروهای برقی لندن که سازنده تاکسی‌ های معروف این شهر بود را از آن خود کرد. در سال 2017 نیز آن‌ها، بیشتر سهام شرکت خودروساز لوتوس را نیز به‌ دست آوردند. کلمه جیلی در زبان چینی به معنی «خوش‌ شانس» است.

جدیدترین محصولات این گروه خودروساز، جیلی آیکن (کراس‌اوور)، جیلی هائویوئه (اس‌یو‌وی) و جیلی ژینگروی (سدان) بوده که استارت تولیدشان در سال 2020 خورده است. جیلی علاوه بر برندهایی که پیش‌تر درباره آنها صحبت شد، دو برند دیگر با نام‌ های ماپل و فاریزون دارد که تحت نام این برندها نیز 3 مدل خودرو تولید کرده است. اما برند ژئومتری (به معنی هندسه) یک خودروی تمام الکتریکی است و جیلی 2 مدل متفاوت از این برند را تولید کرده است.

زمان خرید جیلی به چه نکاتی باید توجه نمود؟

ایمنی، قدرت موتور، جلوبندی، طراحی داخلی و ...

قیمت جیلی کارکرده در بازار ایران چقدر است؟

در حال حاضر بین 500 تا 800 میلیون تومان است.

دهکده المپیک

۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

شریعتی

۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

بنی هاشم

۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

آشنایی با نیکبخت خودرو

نیکبخت خودرو ، بیش از 2 دهه در زمینه خرید و فروش خودروهای وارداتی و داخلی مشغول به فعالیت می باشد. یکی از مهمترین خدمات ما ، فروش فوری خودرو کارکرده در کوتاهترین زمان ممکن می باشد . نیکبخت خودرو درکمترین زمان قیمت منصفانه خودرو شما را توسط کارشناسان مجرب بعد از کارشناسی تخصصی ماشین ، رنگ و بدنه به صورت رایگان به شما اعلام می دارد و در صورت رضایت شما سریعا کارهای نقل و انتقال سند انجام شده و مبلغ خودرو بصورت چک روز به شما پرداخت می شود. این مجموعه با ارائه انواع اتومبیل های داخلی و خارجی ، به عنوان یک منبع اطلاعاتی قوی و متخصص، بر امکانات و آپشن های خودروها تسط کامل داشته و از این حیث بهترین خودرو مورد نیازتان را بر مبنای سلیقه و بودجه مورد نظر به شما معرفی می کند . این شرکت به عنوان مرجعی مطمئن و پشتیبان با استفاده از بروزترین تکنولوژی های دنیا، فرآیند فروش خودرو را سریع تر، امنتر و شفافتر از آنچه تاکنون تجربه کرده اید، انجام میدهد. بدین صورت در کمترین زمان و مطمئن ترین راه خودروی کارکرده خود را به فروش می رسانید..