خرید و فروش برلیانس صفر و کارکرده با مناسب ترین قیمت
قیمت روز خودرو
قیمت برلیانس
نیکبخت خودرو

مدل ها

لیست قیمت

معرفی

پرسش و پاسخ

عکس مدل خودرو H 220

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۳۹۹ تا ۱۳۹۵
عکس مدل خودرو H 230

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۳۹۹ تا ۱۳۹۴
عکس مدل خودرو H 320

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۰ تا ۱۳۹۴
عکس مدل خودرو H 330

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۴۰۰ تا ۱۳۹۴
عکس مدل خودرو H320 کراس

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۱۳۹۹ تا ۱۳۹۶
عکس مدل خودرو هاچ بک V5

امتیاز کارشناسان

سال ساخت

از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۴

لیست قیمت محصولات

برلیانس

3 خرداد 1403

نام محصول/تیپ

قیمت / جزییات

برلیانس H 220

 

540,000,000 تومان

جزییات و قیمت

برلیانس H 230

 

576,000,000 تومان

جزییات و قیمت

برلیانس H 320

 

513,000,000 تومان

جزییات و قیمت

برلیانس H 330

 

603,000,000 تومان

جزییات و قیمت

برلیانس H320 کراس

 

585,000,000 تومان

جزییات و قیمت

برلیانس هاچ بک V5

 

747,000,000 تومان

جزییات و قیمت

معرفی قیمت محصولات برلیانس

شرکت برلیانس یک شرکت تولید کننده خودرو است که در شهر شنیانگ چین واقع شده است. این شرکت در زمینه مونتاژ خودروهای: بی ام و، میتسوبیشی موتورز، پورشه، تویوتا، پینفارینان و ایتال دیزاین فعالیت دارد. در سال ۲۰۱۰ گروه خودرو سازی برلیانس به همراه شرکت‌ های تابع ظرفیت تولید بیش از ۸۰۰۰۰۰ وسیله نقلیه را در سال داشتند. در سال ۲۰۰۹ این شرکت هشتمین شرکت بزرگ تولید کننده خودرو در چین بود. در آن سال این شرکت بیش از ۱۵۰۰۰۰ ماشین سواری و ۸۰۰۰۰ مینی بوس به فروش رساند.در سال ۲۰۱۰ جزو لیست ۱۰ تا از بهترین تولیدکنندگان خودرو در چین قرارگرفت و با فروش نیم میلیون دستگاه رتبه نهم را به خودش اختصاص داد. در سال ۲۰۱۱ این شرکت ۵۲۳۵۰۰ دستگاه تولید کرد و رتبه هشتم در میان تولید کنندگان وسیله نقلیه در چین را دارا شد.

تا قبل از سال ۲۰۰۱ می‌ توان رد ماشینهای برلیانس را در تولیدات شنیانگ یافت که ۱۰ سال بعد از آن ماشین های جیلی را تولید کرد. اولین مینی‌ بوسهای برند جیلی تکنولوژی تویوتا را به نمایش گذاشتند. در سال ۲۰۰۲ این شرکت خط تولید جداگانه‌ ای برای تولید خودروهای برلیانس ایجاد کرد.

قیمت برلیانس به چه مواردی بستگی دارد؟

مدل خودرو، رنگ خودرو، بی رنگ بودن آن، مشخصات فنی سالم و...

برای خرید خودرو برلیانس کدام مدل پیشنهاد می شود؟

برلیانس مدل ۳ C کراس‌اوور فول آپشن

دهکده المپیک

۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

شریعتی

۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

بنی هاشم

۰۲۱۹۱۰۱۳۴۵۴

آشنایی با نیکبخت خودرو

نیکبخت خودرو ، بیش از 2 دهه در زمینه خرید و فروش خودروهای وارداتی و داخلی مشغول به فعالیت می باشد. یکی از مهمترین خدمات ما ، فروش فوری خودرو کارکرده در کوتاهترین زمان ممکن می باشد . نیکبخت خودرو درکمترین زمان قیمت منصفانه خودرو شما را توسط کارشناسان مجرب بعد از کارشناسی تخصصی ماشین ، رنگ و بدنه به صورت رایگان به شما اعلام می دارد و در صورت رضایت شما سریعا کارهای نقل و انتقال سند انجام شده و مبلغ خودرو بصورت چک روز به شما پرداخت می شود. این مجموعه با ارائه انواع اتومبیل های داخلی و خارجی ، به عنوان یک منبع اطلاعاتی قوی و متخصص، بر امکانات و آپشن های خودروها تسط کامل داشته و از این حیث بهترین خودرو مورد نیازتان را بر مبنای سلیقه و بودجه مورد نظر به شما معرفی می کند . این شرکت به عنوان مرجعی مطمئن و پشتیبان با استفاده از بروزترین تکنولوژی های دنیا، فرآیند فروش خودرو را سریع تر، امنتر و شفافتر از آنچه تاکنون تجربه کرده اید، انجام میدهد. بدین صورت در کمترین زمان و مطمئن ترین راه خودروی کارکرده خود را به فروش می رسانید..